O firmie

Miło nam zaproponować Państwu naszą firmę.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe WALDI rozpoczęło działalność w 1997 roku uzyskując wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 7456.

Nasza firma jest producentem obuwia męskiego i damskiego ze skór naturalnych, obuwia wtryskowego z tworzyw sztucznych, jak również obuwia tekstylnego dziecięcego.
Nowym produktem jest obuwie dziecięce oddychające  w technologii wtrysku bezpośredniego podeszwy oddychającej na bawełnianą cholewkę (kapcie dziecięce). Obuwie to posiada Certyfikat ZDROWEJ STOPY, przyznany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi, Oddział w Krakowie.

Nasze obuwie cechuje się ciekawym, bogatym wzornictwem i kolorystyką, jak również wysoką jakością przy zachowaniu niskiej ceny. Do produkcji używamy najwyższej jakości skór naturalnych i nowoczesnych materiałów obuwniczych zarówno krajowych jak i importowanych z zagranicy.

Obecnie sprzedaż prowadzona jest na rynku krajowym (hurtownie i sklepy) oraz zagranicznym.

Zapewniamy wszystkim klientom 100% satysfakcji, zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zakupy u nas to gwarancja zadowolenia.