waldilukow@wp.pl
Menu

Kilka słów o firmie

Firma ARS jest już kolejnym pokoleniem rodzinnego interesu.

 Projektowanie wygodnego obuwia od dziesięcioleci stanowi jedno z naszych największych wyzwań.
Tworząc małe dzieła sztuki obuwniczej staramy się połączyć prostotę stylu, wygodę i najwyższe walory użytkowe.

Cały proces od projektu po wykonanie odbywa się w rodzinnej fabryce w ŁUKOWIE. Każdy but wytwarzany jest przez nas z troską o staranność wykonania oraz najwyższą precyzją. Z wyczuciem dobieramy dekoracyjne detale, aby stanowiły delikatny akcent na tle obuwia.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe WALDI rozpoczęło działalność w 1997 roku uzyskując wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem 7456.

Firma ARS jest producentem obuwia męskiego i damskiego ze skór naturalnych, obuwia wtryskowego z tworzyw sztucznych, jak również obuwia tekstylnego dziecięcego.

Nowym produktem jest obuwie dziecięce oddychające  w technologii wtrysku bezpośredniego podeszwy oddychającej na bawełnianą cholewkę (kapcie dziecięce). Obuwie to posiada Certyfikat ZDROWEJ STOPY, przyznany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi, Oddział w Krakowie.

 

Zapewniamy wszystkim klientom 100% satysfakcji, zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze obuwie cechuje się ciekawym, bogatym wzornictwem i kolorystyką, jak również wysoką jakością przy zachowaniu niskiej ceny. Do produkcji używamy najwyższej jakości skór naturalnych i nowoczesnych materiałów obuwniczych zarówno krajowych jak i importowanych z zagranicy.

Zakupy u nas to gwarancja zadowolenia.

Obecnie sprzedaż prowadzona jest na rynku krajowym (hurtownie i sklepy) oraz zagranicznym.

Translate »